Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Mreža za dimljenje sireva, dulj. 3 m
2,24 € 1,46 €
0,49 EUR/m
Sirište za sireve 5x1 g
2,63 €
526,00 EUR/kg
Moj hobi: Izrada domaćeg sira - knjiga (na poljskom jeziku)
7,68 €
7,68 EUR/kom.
Sero-jogurtara s termostatom 1,5 L
39,50 € 36,83 €
36,83 EUR/kom.
Okrugla forma za sir Ø 8,4 x 7,4 cm za 250 g
1,33 € 1,02 €
1,02 EUR/kom.
Starter kulture za jogurt
4,92 €
4,92 EUR/kom.
Krpa za sir, tetra - 40x40 cm, 2 kom.
3,94 € 3,24 €
1,62 EUR/kom.
Kvadratni kalup za sir 11 x 11 x 8,5 cm za 500 g
3,68 €
3,68 EUR/kom.
Sirarski kalup 'srce' za 100 g
0,56 €
0,56 EUR/kom.
Nitritna sol Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Bijela mrežica za mesne proizvode dimenzija 12,5 cm x 50 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
13,90 €
0,28 EUR/m
Bijela mrežica za mesne proizvode dimenzija 12,5 cm x 5 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
2,97 € 2,63 €
0,53 EUR/m
Okrugli kalup za sir Ø 13 x 7 cm za 500 g
2,26 € 1,83 €
1,83 EUR/kom.
Rotirajući škriljasti pladanj fi30cm
15,85 € 14,88 €
14,88 EUR/kom.
Mikrobiološka podloga za sir strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l