Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Mješavina začina i bilja za seosku kobasicu, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Za seoske kobasice, 20g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Vinski Set Easy – jednostavan način za domaće vino
20,00 €
20,00 EUR/kom.
Domaća mješavina začina i bilja za kabanose, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Bijela mrežica za mesne proizvode dimenzija 12,5 cm x 50 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
13,90 €
0,28 EUR/m
Bijela mrežica za mesne proizvode dimenzija 12,5 cm x 5 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
2,97 € 2,63 €
0,53 EUR/m
Poliamidni omot za kobasice 8m-fi73mm, 100°C
3,94 € 3,04 €
0,38 EUR/m
Mrežica za mesne proizvode s etiketom, dimenzija 15 cm x 4 m, s toplinskom otpornošću do 125°C
4,76 €
1,19 EUR/m
Kolagenska ovojnica za kobasice fi 55 - 4 m
4,24 € 3,95 €
0,99 EUR/m
Set jogurtomat i staklenke za djecu
36,34 €
36,34 EUR/kom.
Pekla blago začinjena biljem za šunku, 75 g
1,19 €
15,87 EUR/kg
Aplikator za mesarske mreže - premium
13,17 €
13,17 EUR/kom.
Aplikator za mesarske mreže - premium verzija - tuba
7,68 € 6,78 €
6,78 EUR/kom.
Esencija s okusom limuna s prirodnom aromom za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Aplikator za mesarske mreže basic
6,31 €
6,31 EUR/kom.