Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kućna pušnica u loncu, 35 L, za plinski štednjak
131,70 €
131,70 EUR/kom.
Prijenosna pušnica s termometrom i voćnim drvnim strugotinama
59,02 € 38,78 €
38,78 EUR/kom.
Balkonska dimilica s podesivom zapremninom
70,49 €
70,49 EUR/kom.
Balkonska dimilica s termometrom
34,14 €
34,14 EUR/kom.
Balkonska pušnica – OBITELJSKA
77,80 €
77,80 EUR/kom.
Vrtna pušnica 200 L dragON Wood 100E – na drva, s električnim grijaćim modulom i upravljačem
678,05 €
678,05 EUR/kom.
Dimna komora na drva – od smreke, 200 L, s postoljem od nehrđajućeg čelika
471,46 €
471,46 EUR/kom.
Kuke za dimljenje ribe - trostruke, 5 kom.
6,68 €
1,34 EUR/kom.
Kuke za dimljenje ribe - dvostruke - 5 kom.
5,65 € 5,19 €
1,04 EUR/kom.
Drvene sječke za dimljenje/roštilj, trešnja, 450 g, kl. 8
2,58 €
5,73 EUR/kg
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Tekući dim za dimljenje – višnja, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Komora za dimljenje od certificirane šperploče, 200L, s postoljem od nehrđajućeg čelika
493,17 €
493,17 EUR/kom.
Komora za dimljenje od smrekovine, 115L, s podnožjem od nehrđajućeg čelika
383,90 €
383,90 EUR/kom.
Tekući dim – aroma dimljenja, za 20 kg, 250 ml