Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kuke za dimljenje ribe - trostruke, 5 kom.
6,68 €
1,34 EUR/kom.
Kuke za dimljenje ribe - dvostruke - 5 kom.
5,65 € 5,19 €
1,04 EUR/kom.
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, joha, 450 g, klasa 2
2,34 €
5,20 EUR/kg
Metalna komora za dimljenje 250 L, s kotačima
1 070,98 €
1070,98 EUR/kom.
Komora za dimljenje od certificirane šperploče, bez okvira, 320 L, s kotačima
861,22 €
861,22 EUR/kom.
Komora za dimljenje od atestirane šperploče, bezokvirna 200L, s kotačima
740,49 €
740,49 EUR/kom.
Komora za dimljenje od certificirane šperploče, 200L, s postoljem od nehrđajućeg čelika
493,17 €
493,17 EUR/kom.
Komora za dimljenje od smrekovine, 115L, s podnožjem od nehrđajućeg čelika
383,90 €
383,90 EUR/kom.
Drvne sječke za dimljenje od johe i bukve, 15 kg, srednja granulacija KL8
17,80 €
1,19 EUR/kg
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Drvne sječke za dimljenje, trešnja, 5 kg, srednje KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Kuke za dimljenje – S, naoštrene 4 mm x 150 mm, 15 kom.
13,90 € 13,17 €
2,63 EUR/kom.
Drveni čips za dimljenje (100% trešnja), klasa 2 - 450 g x5
11,66 €
5,18 EUR/kg
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Aroma dima za dimljenje – kleka, 250 ml