Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Tajna djeda Feliksa za salamurenje - mješavina začina i začinskog bilja, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Tajna djeda Feliksa za salamurenje, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Receptura Bake Leokadije Za Salamurenje, 35 g
Pekla blago začinjena biljem za šunku, 75 g
1,19 €
15,87 EUR/kg
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Odabrana za šunku - mješavina bilja i začina
55,33 EUR/kg
Nitritna sol s biljem "Pekla" - 70 g
17,00 EUR/kg
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Pekla za bijelu kobasicu, s funkcionalnim proteinom i acerolom, 66g
32,12 EUR/kg
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Bijela mrežica za mesne proizvode dimenzija 12,5 cm x 5 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
6,88 €
1,38 EUR/m
Mesarski konopac bijelo-crveni pamuk (240°C) 55 m
2,92 €
0,05 EUR/m
Bijeli pamučni mesarski konac (240°C) 55 m
Klasična mješavina bilja i začina za šunkovar
Mreža za penjačke biljke: 2 x 20m
8,48 €
8,48 EUR/kom.