Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Destilacijski kvasac Turbo Koji, 50 g (bez kašenja!)
2,63 €
52,60 EUR/kg
Modularni destilator 18 L Munin convex
209,02 €
209,02 EUR/kom.
Pušnica dragON PLYWOOD NATURE – bez okvira, modularna, s digitalnim upravljačem, 320L
1 035,37 €
1035,37 EUR/kom.
Boca Gallone 1L bez pletenice, s čepom
2,90 €
2,90 EUR/kom.
Vinski kvasac Burgund bez razmnožavanja, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Univerzalni vinski kvasac bez razmnožavanja, 20 ml
Modularni destilator za aromatizaciju destilata 30 L - bez grijača
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/kom.
Kamionka - lonac 0,5 L za mast bez poklopca
8,46 € 7,68 €
7,68 EUR/kom.
Boca 5 L Dama s čepom - bez košare
6,04 €
6,04 EUR/kom.
Komora za dimljenje od certificirane šperploče, bez okvira, 320 L, s kotačima
861,22 €
861,22 EUR/kom.
Poklopac Twist-Off fi82/6, bež na kockice, 10 kom
1,53 €
0,15 EUR/kom.
Vrtna traka na čičak, zelena, 15 mm x 5 m
3,94 € 2,78 €
2,78 EUR/kom.
Univerzalni termometar (-40°C do +50°C) 16cm
1,73 €
1,73 EUR/kom.
Prijenosna pušnica s termometrom i voćnim drvnim strugotinama
59,02 € 38,78 €
38,78 EUR/kom.
Tekući dim – aroma dimljenja, za 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l