Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Odvraćivač kuna i glodavaca za automobile i prostorije (ultrazvuk + LED)
19,27 €
19,27 EUR/kom.
Bakterijske kulture za sir gouda
4,92 €
4,92 EUR/kom.
Bakterijske kulture za kobasice zrenja, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Elektronički sobni termometar, crni
14,14 €
14,14 EUR/kom.
Kulture bakterija za svježi sir
Kalcijev klorid u tekućem obliku, 50 ml
3,31 €
66,20 EUR/l
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kalcijev klorid za sir - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Kalcijev klorid za sir, 10 g
0,56 €
56,00 EUR/kg
Starter kulture za jogurt