Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Modul destilatora za aromatizaciju destilata
37,31 €
37,31 EUR/kom.
Modularni destilator za aromatizaciju destilata 30 L - bez grijača
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/kom.
Modularni destilator Convex 18 L Baldur
246,10 € 241,46 €
241,46 EUR/kom.
Modularni destilator Convex 30 L električni - Aabratek
390,00 €
390,00 EUR/kom.
Modul destilatora - prozor - fi 48,3mm dulj. 100mm
39,51 €
39,51 EUR/kom.
Esencija s okusom Tennessee Whiskey 2,5 L, za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Jako tostirane hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, burbon, brendi, konjak, pivo), 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Prirodne hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, bijelo vino), 50 g
2,22 EUR/kom.
Jako tostirane hrastove pahuljice, 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Američke hrastove pahuljice jako tostirane, 500g
13,17 €
13,17 EUR/kom.
Prirodne hrastove pahuljice (nepečene), 20g
Američke hrastove pahuljice jako tostirane, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg
Jako tostirani cimetovi hrastovi listići 50 g
3,04 €
3,04 EUR/kom.
Dębove pahuljice jako opiekane, 20 g
Kockice od francuskog hrasta, snažno tostirane, 20 g
111,00 EUR/kg