Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Zamjenske brtve za zavarivače 320620 i 320623
3,31 €
1,66 EUR/kom.
Zamjenske brtve za vakuumski zavarivač 320624
Prirodna svinjska crijeva 28/30, 90m
15,85 € 12,19 €
0,14 EUR/m
Prirodna svinjska crijeva 28/30, 15m
7,78 €
0,52 EUR/m
Ovčja crijeva - fi 22/24 mm, na trakama, 15 m
7,41 €
0,49 EUR/m
Prirodna svinjska crijeva - kalibar 28/30mm, 15m
5,73 €
0,38 EUR/m
Prirodna ovčja crijeva - kalibar 18/20mm, 15m
4,73 €
0,32 EUR/m
Prirodna svinjska crijeva kal. 28/30 mm, 20 m
6,07 €
0,30 EUR/m
Prirodna ovčja crijeva kal. 18/20 mm, 91 m
19,50 € 19,27 €
0,21 EUR/m
Prirodna ovčja crijeva kal. 18/20 mm, 20 m
6,63 €
0,33 EUR/m
Vakuumski zavarivač - višenamjenski, crni
41,70 € 39,51 €
39,51 EUR/kom.
Kulture bakterija za zrelo meso, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Prirodno tekuće sirište za sir 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Mikrobiološka podloga za sir strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Marinada za slaninu - mješavina bilja i začina, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg