Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
MikroPivovara ECO 2
51,22 €
51,22 EUR/kom.
Čep za demižon Dama PET 5 L - 3 kom.
0,97 €
0,32 EUR/kom.
Generator dima dragON JET 2 LONG s posudom za pepeo
108,30 €
108,30 EUR/kom.
Električna pušnica - dragON s generatorom dima, digitalna 65 L
609,51 €
609,51 EUR/kom.
Generator dima dragON JET 4 LIGHT s funkcijom ispuštanja pepela i električnom pumpom dragON Air
37,31 €
37,31 EUR/kom.
Električna pušnica dragON s mobilnim postoljem
649,76 €
649,76 EUR/kom.
Generator dima dragON Jet 1 s električnom pumpom dragON Air
85,85 €
85,85 EUR/kom.
Klarowin - sredstvo za bistrenje 100 g
1,63 €
16,30 EUR/kg
Silikonska brtva za poklopac posude 30 L
7,68 €
7,68 EUR/kom.
Silikonska brtva za poklopac posude 18 L
6,39 €
6,39 EUR/kom.
Čep / kapica za balone s uskim grlom fi57mm
0,95 €
0,95 EUR/kom.
Hrana za vino s vitaminom B1, 10g
1,17 €
117,00 EUR/kg
Aromatic Bayanus Multicomplex početni set za vino, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Drveni čips za dimljenje, joha i bukva, 5 kg, srednja granulacija KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg
Termometar za sirarstvo (0°C do +100°C) 19,8cm
4,85 €
4,85 EUR/kom.