Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Refraktometar za med
27,31 €
27,31 EUR/kom.
Nelomljivi mjerač meda s epruvetom, raspon mjerenja 10-50°Blg
6,65 € 3,95 €
3,95 EUR/kom.
Esencija s okusom Whisky Honey za 4 L - 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Nelomljiv areometar za medovinu s epruvetom, raspon mjerenja 10-50°Blg
3,95 €
Šećeromjer, pokazivač sadržaja šećera 0 - 29°Blg
5,75 €
5,75 EUR/kom.
Alkoholometar u nelomljivoj epruveti
Multimjer za mjerenje koncentracije šećera i potencijalnog alkohola
6,04 €
6,04 EUR/kom.
Stakleni stupac za filtriranje u kompletu s alkoholmetrom, silikonskom cijevi i kokosovim ugljenom
28,53 €
28,53 EUR/kom.
Refraktometar za pivo
21,22 €
21,22 EUR/kom.
Kapilarni vinomjer za mjerenje sadržaja alkohola
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Svijetli ekstrakt sladni Coopers Light
15,85 €
10,57 EUR/kg
Getrocknete hefe für honigweine Enovini Honig 10g
2,05 €
205,00 EUR/kg
Univerzalni vinski kvasac bez razmnožavanja, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Precizni stakleni alkoholometar
10,24 €
10,24 EUR/kom.
Esencija okusa viskija za 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l