Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kvadratni kalup za sir 11 x 11 x 8,5 cm za 500 g
3,68 €
3,68 EUR/kom.
Generator dima dragON JET 2 LONG s posudom za pepeo
108,30 €
108,30 EUR/kom.
Mikrobiološka podloga za sir strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Okrugla forma za sir Ø 8,4 x 7,4 cm za 250 g
1,33 € 1,02 €
1,02 EUR/kom.
Prirodno tekuće sirište za sir 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Okrugli kalup za sir Ø 10 x 9,5 cm za 300 g
4,38 € 3,95 €
3,95 EUR/kom.
Okrugli kalup za sir Ø 10 x 5,5 cm za 250 g
1,97 € 1,85 €
1,85 EUR/kom.
Okrugla forma za sir Ø15 x 7cm za 1200 g
6,65 € 3,95 €
Zamjenske brtve za zavarivače 320620 i 320623
3,31 €
1,66 EUR/kom.
Zamjenske brtve za vakuumski zavarivač 320624
Marinada za slaninu - mješavina bilja i začina, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Podloga za sirarstvo, 25x25 cm
3,58 € 2,78 €
2,78 EUR/kom.
Mreža za mesne proizvode dimenzija 18 cm x 3 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
4,70 € 3,95 €
1,32 EUR/m
Ovčja crijeva - fi 22/24 mm, na trakama, 15 m
7,41 €
0,49 EUR/m
Generator dima dragON Jet 1 s električnom pumpom dragON Air
85,85 €
85,85 EUR/kom.