Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kolagenska ovojnica za kobasice fi 55 - 4 m
4,24 € 3,95 €
0,99 EUR/m
Horizontalna punilica za kobasice 5 kg
66,58 € 63,66 €
63,66 EUR/kom.
Za bijelu kobasicu - mješavina začina i bilja, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Sivi pamučni konci za kobasice (240°C) 75 m
2,92 €
0,04 EUR/m
Za seoske kobasice, 20g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Za bijelu kobasicu - mješavina začinskog bilja i začina
Vertikalna punilica za kobasice Premium 3 L
159,75 € 121,22 €
121,22 EUR/kom.
Vertikalna punilica za kobasice 5 kg
88,77 € 83,41 €
83,41 EUR/kom.
Vertikalna punilica za kobasice 2,5 kg
52,43 € 51,46 €
51,46 EUR/kom.
Poliamidni omot za kobasice 8m-fi73mm, 100°C
3,94 € 3,04 €
0,38 EUR/m
Kopče za klamericu za kobasice - 240 kom.
6,31 €
6,31 EUR/kom.
Pekla za bijelu kobasicu, s funkcionalnim proteinom i acerolom, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Klipovi za klamericu za kobasice - 60 kom.
2,00 €
0,03 EUR/kom.
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
33,13 EUR/kg
Horizontalna punilica za kobasice 4 kg
62,92 € 60,97 €
60,97 EUR/kom.