Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Tajna djeda Feliksa za salamurenje - mješavina začina i začinskog bilja, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Za bijelu kobasicu - mješavina začinskog bilja i začina
1,66 €
83,00 EUR/kg
Vermikulit za sobne biljke i vrtlarstvo, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Pekla za bijelu kobasicu, s funkcionalnim proteinom i acerolom, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Mješavina začina i bilja za seosku kobasicu, 500g
Papirnate posude 4,5 x 5 x 4,5, set od 5 kom.
5,51 € 4,95 €
0,99 EUR/kom.
Papirnate posude 6 x 6 x 6, set od 5 kom.
4,70 € 3,24 €
0,65 EUR/kom.
Esencija Jänek Majster, 2,5 L za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Set esencija Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
5,80 €
5,80 EUR/kom.
Moletirane vrećice za vakuumski aparat 25 x 35 cm, 50 kom.
10,56 €
0,21 EUR/kom.
Reljefne vrećice za aparat za vakuumiranje, 20x30 cm, 50 kom.
7,29 €
0,15 EUR/kom.
Strukturirana folija u rukavu – za aparat za vakuumiranje, 28x600cm
5,51 €
0,92 EUR/m
Rebrasta folija u rukavu – za aparat za vakuumiranje, 25 x 600 cm
5,00 €
0,83 EUR/m
Moletirana folija za vakuumski zavarivač – rukav 20x600 cm
3,95 €
0,66 EUR/m
Moletirane vrećice za aparat za vakuumiranje, 15x20 cm, 50 kom
3,88 €
0,08 EUR/kom.