Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Čips za dimljenje/roštiljanje, jabukovina, 450 g, kl. 10
2,58 €
2,58 EUR/kom.
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, 50% hrast + 50% joha, 450 g, klasa 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Drvene sječke za dimljenje/roštiljanje, bukva, 450 g, kl. 2
Generator dima dragON JET 2 LONG s posudom za pepeo
108,30 €
108,30 EUR/kom.
Generator dima dragON JET 4 LIGHT s funkcijom ispuštanja pepela i električnom pumpom dragON Air
37,31 €
37,31 EUR/kom.
Dimna komora od ariša, 200L, s postoljem od nehrđajućeg čelika
555,37 €
555,37 EUR/kom.
Dimna komora na drva – od smreke, 200 L, s postoljem od nehrđajućeg čelika
471,46 €
471,46 EUR/kom.
Dimna komora od smrekovine, 200 L, s postoljem od nehrđajućeg čelika
454,39 €
454,39 EUR/kom.
Komora za dimljenje od certificirane šperploče, 200L, s postoljem od nehrđajućeg čelika
493,17 €
493,17 EUR/kom.
Komora za dimljenje od smrekovine, 115L, s podnožjem od nehrđajućeg čelika
383,90 €
383,90 EUR/kom.
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Aroma dima za dimljenje – kleka, 250 ml
Tekući dim za dimljenje – višnja, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Tekući dim za dimljenje - hrastov, 250 ml
Tekući dim – hrastov, 40 ml