Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Prirodno tekuće sirište za sir 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Sirište za sireve 5x1 g
2,63 €
526,00 EUR/kg
Kalcijev klorid za sir - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg
Krpa za sir, tetra - 40x40 cm, 2 kom.
3,94 € 3,24 €
1,62 EUR/kom.
Podloga za sirarstvo, 25x25 cm
3,58 € 2,78 €
2,78 EUR/kom.
Set za izradu sira
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/kom.
Mikrobiološka podloga za sir strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Termometar za sirarstvo (0°C do +100°C) 19,8cm
4,85 €
4,85 EUR/kom.
Okrugla forma za sir Ø15 x 7cm za 1200 g
6,65 € 3,95 €
3,95 EUR/kom.
Forma za sir tipa korycińskiego Ø 21/11 x 8,5 cm za 2 kg
6,04 € 3,95 €
Okrugla forma za sir Ø 13 x 7 cm za 800 g
4,72 € 3,34 €
3,34 EUR/kom.
Okrugli kalup za sir Ø 13 x 7 cm za 500 g
2,26 € 1,83 €
1,83 EUR/kom.
Okrugla forma za sir Ø 8,4 x 7,4 cm za 250 g
1,33 € 1,02 €
1,02 EUR/kom.
Sirarski kalup 'srce' za 100 g
0,56 €
0,56 EUR/kom.
Balon za vino 34 L sa širokim grlom u plastičnoj košari
46,82 € 46,34 €
46,34 EUR/kom.