Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kvasac Restart - 22 g
1,88 €
85,45 EUR/kg
Vinski kvasci Enovini® BAYA, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Vinski kvasac Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Vinske kvasce Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Univerzalni vinski kvasci, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Vinski kvasac Fermivin PDM, 7 g
Mjerenje sadržaja alkohola
7,31 €
7,31 EUR/kom.
Pritisak - cjedilo za prerađevine, kiseljenje i ocat - za staklenke fi 82-66
0,44 €
0,44 EUR/kom.
Univerzalni otvarač 2 u 1 za staklenke fi 66 i 82
2,44 €
2,44 EUR/kom.
Navodnjavač za biljke – prozirni list s keramičkom nogom, 120 ml
3,11 € 2,22 €
2,22 EUR/kom.
Navodnjavač za biljke – prozirni list, 120 ml
1,07 € 0,51 €
0,51 EUR/kom.
Silikonski klip za vertikalnu punilicu 2,5 kg
6,90 €
6,90 EUR/kom.
Rezervni silikonski klip za Browin punilicu, horizontalnu na 2,5 kg
5,53 €
5,53 EUR/kom.
Rezervni silikonski klip za Browin punilicu, horizontalnu na 1,5 kg
4,97 €
4,97 EUR/kom.
Brtva za vertikalni punjač 5 kg
4,41 €
4,41 EUR/kom.