Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Set za vakuumsko pakiranje - ručni
5,33 € 4,12 €
4,12 EUR/kom.
Hrana za vino s vitaminom B1, 10g
1,17 €
117,00 EUR/kg
Kanta za hranu GWIOZDA - s poklopcem, 10 L
5,26 € 4,49 €
4,49 EUR/kom.
Stroj za pasiranje rajčica
12,43 € 10,39 €
10,39 EUR/kom.
Kanta za hranu s poklopcem 10 L - povrće
Hrana za vinske kvasce, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Hrana za vino Kombi Vita - 10g
1,34 €
134,00 EUR/kg
Hrana za vinske kvasce, 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Vinski kvasac s hranom za kvasac - za cvjetna vina, 10-15 L
1,88 €
117,50 EUR/kg
Bayanus kvasac + hranjiva tvar - Univerzalno - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/kom.
Vreća za kiseljenje - za bačvu 30L - 5 kom.
3,07 €
0,61 EUR/kom.
ViniTurbo - kvasac za brzu fermentaciju, 20 g
94,00 EUR/kg
Vreća za kiseljenje - za bačvu 20 L - 5 kom.
2,51 €
0,50 EUR/kom.
Kvasac Bayanus + hranjiva tvar - bijela i ružičasta vina
1,76 €
1,76 EUR/kom.
Kvasac + hranjiva tvar - crna vina
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/kom.