Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Raženi kvasac za kruh s kvascem i sladom - 23g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Granitni pravokutni kamen za pizzu 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/kom.
Okrugli kamen za pizzu, izrađen od kordierita, promjer 33 cm
7,56 €
7,56 EUR/kom.
Univerzalni mlin za žitarice, stolni mlin - 1 kg
38,28 € 20,24 €
20,24 EUR/kom.
Kamen za pizzu s ručkom i nožem, od kordierita, okrugli 33 cm
8,53 € 6,80 €
6,80 EUR/kom.
Okrugla forma za sir Ø 8,4 x 7,4 cm za 250 g
1,33 € 1,02 €
1,02 EUR/kom.
Suhi kvasac za talijansku pizzu - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Zamjenske brtve za zavarivače 320620 i 320623
3,31 €
1,66 EUR/kom.
Zamjenske brtve za vakuumski zavarivač 320624
Rimski lonac okrugli 4 L
22,44 €
22,44 EUR/kom.
Silikonska podloga – stolnica s tiskom: predlošci i kulinarski kalkulator
5,80 € 5,34 €
5,34 EUR/kom.
Pšenični kvasac s kvascem - 23 g
Rimski lonac 4 L
27,56 €
27,56 EUR/kom.
Duo Maslac - češnjakov i biljni začin 2 u 1, 2 x 12g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Suhi pekarski kvasac, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/kom.