Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Staklenka za klijanje Twist-off s sjemenkama rotkvice
6,90 €
6,90 EUR/kom.
Sječka za dimljenje/roštiljanje, JABUKA - 450 g, kl. 2
2,58 €
5,73 EUR/kg
Čips za dimljenje/roštiljanje, jabukovina, 450 g, kl. 10
2,58 EUR/kom.
Ubijač / Tučak za kupus drveni veliki 100 cm
11,36 € 11,05 €
11,05 EUR/kom.
Drveni ubijač / tučak za kupus 78 cm
7,99 € 7,68 €
7,68 EUR/kom.
Drvni čips za dimljenje i roštilj svinjetine – mješavina (70% joha, 30% bukva), 450 g, klasa 10
2,34 €
2,34 EUR/kom.
Drveni čips za dimljenje (100% trešnja), klasa 2 - 450 g x5
11,66 €
5,18 EUR/kg
Drvne sječke za dimljenje (100% bukva) kl. 2 - 450 g X5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Drvna sječka za dimljenje/roštilj, trešnja, 450 g, kl. 2
Drvni čips za dimljenje/roštiljanje, trešnja, 450 g, kl. 10
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, joha, 450 g, klasa 2
5,20 EUR/kg
Poklopci za staklenke fi 82/6, karirani – 10 kom.
1,85 € 1,53 €
0,15 EUR/kom.
Staklenka TO 900ml fi82/6 - 8kom.
4,05 €
0,51 EUR/kom.