Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Za bijelu kobasicu - mješavina začinskog bilja i začina
1,66 €
83,00 EUR/kg
Tajna djeda Feliksa za salamurenje - mješavina začina i začinskog bilja, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Mješavina začina i bilja za seosku kobasicu, 500g
Pekla za bijelu kobasicu, s funkcionalnim proteinom i acerolom, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Reljefne vrećice za aparat za vakuumiranje, 20x30 cm, 50 kom.
7,29 €
0,15 EUR/kom.
Strukturirana folija u rukavu – za aparat za vakuumiranje, 28x600cm
5,51 €
0,92 EUR/m
Rebrasta folija u rukavu – za aparat za vakuumiranje, 25 x 600 cm
5,00 €
0,83 EUR/m
Moletirane vrećice za aparat za vakuumiranje, 15x20 cm, 50 kom
3,88 €
0,08 EUR/kom.
Moletirana folija za vakuumski zavarivač – rukav 20x600 cm
3,95 €
0,66 EUR/m
Moletirane vrećice za vakuumski aparat 25 x 35 cm, 50 kom.
10,56 €
0,21 EUR/kom.
Sirarski kalup 'srce' za 100 g
0,56 €
0,56 EUR/kom.
Višenamjenska staklenka s pipom 3L
6,90 € 5,83 €
5,83 EUR/kom.
Papirnate posude 4,5 x 5 x 4,5, set od 5 kom.
5,51 € 4,95 €
0,99 EUR/kom.
Papirnate posude 6 x 6 x 6, set od 5 kom.
4,70 € 3,24 €
0,65 EUR/kom.
Marinada za slaninu - mješavina bilja i začina, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg