Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Marinada za ribu - mješavina bilja i začina, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Marinada za rebarca - mješavina bilja i začina, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Duo Grill za meso, mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Duo Grill Klasična za ribu i povrće - mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
Mješavina začina i bilja za seosku kobasicu, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Marinada za koljenicu - mješavina bilja i začina, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Duo Maslac - češnjakov i biljni začin 2 u 1, 2 x 12g
Probijalica za meso
3,94 € 3,68 €
3,68 EUR/kom.
Set za izradu sira
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/kom.
Set za izradu sira - mladi sirar
Ubodnik za meso s osiguračem
10,24 € 8,95 €
8,95 EUR/kom.
Samoljepljive etikete za začine, okrugle, crne - 30 kom.
1,53 €
0,05 EUR/kom.
Marinada za slaninu - mješavina bilja i začina, 35 g
Klasična mješavina bilja i začina za šunkovar
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Odabrana za šunku - mješavina bilja i začina