Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Sirarski vosak, 150 g
3,41 €
22,73 EUR/kg
Kalcijev klorid za sir - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg
Kalcijev klorid za sir, 10 g
0,56 €
56,00 EUR/kg
Kalcijev klorid u tekućem obliku, 50 ml
3,31 €
66,20 EUR/l
Balkonska dimilica s podesivom zapremninom
70,49 €
70,49 EUR/kom.
Balkonska dimilica s termometrom
34,14 €
34,14 EUR/kom.
Balkonska pušnica – OBITELJSKA
77,80 €
77,80 EUR/kom.
Električna pušnica - dragON s generatorom dima, digitalna 65 L
609,51 €
609,51 EUR/kom.
Nerazbijajuća tegla za kiseljenje, 3 L
4,97 € 4,80 €
4,80 EUR/kom.
Električna pušnica dragON s mobilnim postoljem
649,76 €
649,76 EUR/kom.
Grill tava, lijevano željezo, fi 44 cm
55,60 € 50,00 €
50,00 EUR/kom.
Klar Turbo Spirit 25 L - 65 g
1,66 €
25,54 EUR/kg
Ekspres lonac od nehrđajućeg čelika, 8 L
67,80 €
67,80 EUR/kom.
Ekspres lonac od nehrđajućeg čelika, 6 L
62,19 €
62,19 EUR/kom.
Stakleni poklopac za ekspres lonce marke Browin (br. 340206, 340208, 340209)
5,70 €
5,70 EUR/kom.