Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Vinski kvasac Burgund, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Plastični lijevak fi 35 cm
8,44 €
8,44 EUR/kom.
Pirosulfit Turbo, 15 g
0,90 €
60,00 EUR/kg
Fermentacijska posuda 30L, bijele boje s tiskom, pipom i 2 cijevi - j.EN
12,92 €
12,92 EUR/kom.
Spremnik za fermentaciju 30L s tiskom, pipom i 3 cijevi
12,04 €
12,04 EUR/kom.
Fermentacijska posuda 30L s tiskom i 3 cijevi
9,22 €
9,22 EUR/kom.
Damižana Dama 5 L PET, s navojnim čepom i ručkom
2,36 €
2,36 EUR/kom.
Čep za demižon Dama PET 5 L - 3 kom.
0,97 €
0,32 EUR/kom.
Okvirna preša za voće – s metalnom košarom, kapaciteta 10L
147,56 €
147,56 EUR/kom.
Okvirna preša za voće – s drvenom košarom, kapaciteta 10L
127,80 €
127,80 EUR/kom.
Vinski Set Easy – jednostavan način za domaće vino
20,00 €
20,00 EUR/kom.
Vinski kvasac Turbo Fruit 5-7 dana 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Vinski kvasac Turbo Fruit 5-7 dana
2,56 €
64,00 EUR/kg
Vinski kvasac s hranom za kvasac - za cvjetna vina, 10-15 L
1,88 €
117,50 EUR/kg
Vinski kvasac Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg