Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kwasomix - regulator kiselosti
1,10 €
73,33 EUR/kg
Metalni dvokraki zatvarač "Basic"
22,44 €
22,44 EUR/kom.
Kapilarni vinomjer za mjerenje sadržaja alkohola
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Čep od pluta 23/18 mm 20 kom.
5,07 € 4,46 €
0,22 EUR/kom.
Vinski kvasci Enovini® BAYA, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Hrana za vinske kvasce, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Hefenährsalze 10g
0,95 €
0,95 EUR/kom.
Hrana za vinske kvasce, 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Škare za cijepljenje s trakom
5,82 € 4,70 €
4,70 EUR/kom.
Kalijev pirosulfit, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Pektoenzim
1,95 €
195,00 EUR/l
Vinski kvasac Burgund, 20 ml
47,50 EUR/l
Vinske kvasce Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Aglomerirani čep, cilindrični d.24x38 mm (100 kom.)
13,90 €
0,14 EUR/kom.