Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Turbo kvasac X-Pack 1,8 kg - profesionalni, za velike nastave
24,63 €
13,68 EUR/kg
Kokosov aktivni ugljen 1 kg x 10 - set
64,14 €
6,41 EUR/kg
Vakuumski zavarivač - premium LED
80,24 € 64,14 €
64,14 EUR/kom.
Vakuumski zavarivač - višenamjenski, crni
41,70 € 39,51 €
39,51 EUR/kom.
Kokosov aktivni ugljen 1 kg x 2 - set
13,41 €
6,71 EUR/kg
Grill tava, lijevano željezo, fi 44 cm
55,60 € 50,00 €
50,00 EUR/kom.
Samoljepljive etikete 60 x 90 mm za boce, staklenke, poklone s cvjetnim uzorkom - 20 kom.
2,63 € 2,05 €
0,10 EUR/kom.
Esencija s okusom Tennessee Whiskey 2,5 L, za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Suhi kvasac za talijansku pizzu - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Kalcijev klorid za sir - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg
Alfa-amilaza u tekućem obliku
1,88 €
188,00 EUR/l
Turbo kvasac X-Pure 21,3%, 100 L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Marinada za ribu - mješavina bilja i začina, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Moletirana folija za vakuumski zavarivač – rukav 20x600 cm
3,95 €
0,66 EUR/m
Esencija s okusom višnje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
132,68 €
53,07 EUR/l