Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Mikrobiološko sirilo u tekućini 50 ml
2,92 €
58,40 EUR/l
Jogurtomat s termostatom, 9 staklenki, 1,6 L
56,33 € 46,83 €
46,83 EUR/kom.
Frukta-Žel - Pektin za džemove i konfiture, 30 kom.
29,75 €
0,99 EUR/kom.
Jogurtomat s termostatom, 7 staklenki, 1,3 L
29,75 EUR/kom.
Frukta-Žel - Pektin za džemove i konfiture, 15 kom.
15,12 €
1,01 EUR/kom.
Frukta-Žel - pektin za džemove i konfiture, 30 g
1,10 €
36,67 EUR/kg
Sero-jogurtara s termostatom 1,5 L
39,50 € 36,83 €
36,83 EUR/kom.
Set jogurtomat i staklenke za djecu
36,34 €
36,34 EUR/kom.
Rimski lonac 4 L
27,56 €
27,56 EUR/kom.
Stakleni šunkovar - DUO set, za 2 x 450 g
15,12 EUR/kom.
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Tekući dim za dimljenje – višnja, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Set s vodenom košuljicom – šunkovar 1,5 kg + lonac
52,19 € 51,46 €
51,46 EUR/kom.
Koncentrat Coopers za izradu piva Ginger Beer, 0,5kg
13,17 €
Tekući dim – aroma dimljenja, za 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l