Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Drvni čips za dimljenje/roštiljanje, trešnja, 450 g, kl. 10
2,58 €
5,73 EUR/kg
Drveni čips za dimljenje (100% trešnja), klasa 2 - 450 g x5
11,66 €
5,18 EUR/kg
Drvne sječke za dimljenje, trešnja, 5 kg, srednje KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Drvna sječka za dimljenje/roštilj, trešnja, 450 g, kl. 2
Drvene sječke za dimljenje/roštilj, trešnja, 450 g, kl. 8
Marinada za ribu - mješavina bilja i začina, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Esencija s okusom Višnjevače za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml
11,29 €
45,16 EUR/l