Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Starter kulture za jogurt
4,92 €
4,92 EUR/kom.
Set za vino 4 GODIŠNJA DOBA - Malina
5,49 €
52,29 EUR/kg
Set za vino 4 GODIŠNJA DOBA - Divlja ruža
Set za vino 4 GODIŠNJA DOBA – Brusnica
Marinada za ribu - mješavina bilja i začina, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Staklenka TO 900 ml s poklopcem u boji fi82/6 - 6 kom.
4,02 €
0,67 EUR/kom.
Nitritna sol Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Električna pušnica - prijenosna
98,29 € 78,54 €
78,54 EUR/kom.
Mesarski konopac bijelo-crveni pamuk (240°C) 55 m
2,92 €
0,05 EUR/m
Bijeli pamučni mesarski konac (240°C) 55 m
Utezi za bačve, keramički, fi 22 cm
13,66 €
13,66 EUR/kom.
Vinske kvasce Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Bakterijske kulture za sir gouda
Grill tava, lijevano željezo, fi 44 cm
55,60 € 50,00 €
50,00 EUR/kom.
Mrežica za mesne proizvode od najlona 4 m x 22 cm s termičkom otpornošću do 125°C
4,36 €
1,09 EUR/m