Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Vinske kvasce Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vinski kvasac Turbo Fruit 5-7 dana 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Vinski kvasac Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
ViniTurbo - kvasac za brzu fermentaciju, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Koji, 50 g (bez kašenja!)
2,63 €
52,60 EUR/kg
Set za vino 4 GODIŠNJA DOBA - Divlja ruža
5,49 €
52,29 EUR/kg
Set za vino 4 GODIŠNJA DOBA – Brusnica
Set za vino 4 GODIŠNJA DOBA - Malina
Sušena svinjska crijeva kalibar 65 mm, 30 cm - 4 kom.
8,07 €
2,02 EUR/kom.
Sušena svinjska crijeva kalibar 100 mm, 50 cm - 2 kom.
4,04 EUR/kom.
Bakterijske kulture za kobasice zrenja, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Staklenka 4L s crnim poklopcem ø 100
4,21 € 3,41 €
3,41 EUR/kom.
Staklenka 3 L - 1 kom., zlatni poklopac (fi 100)
3,94 € 2,56 €
2,56 EUR/kom.
Staklenka TO Gurken 425 ml s poklopcem u boji fi 82/6 - 6 kom.
5,72 € 5,19 €
0,87 EUR/kom.
Staklenka za likere 5L i poklopac s ručkom
5,31 € 4,46 €
4,46 EUR/kom.