Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Američke hrastove pahuljice jako tostirane, 500g
13,17 €
13,17 EUR/kom.
Američke hrastove pahuljice jako tostirane, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg
Vanilija hrastovi listići, jako tostirani, 20g
2,17 €
108,50 EUR/kg
Esencija s okusom bourbona 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Dębove pahuljice jako opiekane, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Silikonska cijev fi 7/9mm - temp. -55 +180°C
7,17 €
7,17 EUR/kom.
Prirodne hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, bijelo vino), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/kom.
Prirodne hrastove pahuljice (nepečene), 20g
Vanilija hrastovi listići, jako tostirani, 50 g
3,04 €
3,04 EUR/kom.
Silikonska cijev fi 7/9mm -55 +180°C mb
3,41 €
3,41 EUR/m
Silikonska cijev fi 10/12mm- temp. -60÷ +200°C
1,27 €
1,27 EUR/m