Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Redukwas® Active za moštove - regulator kiselosti, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Redukwas® Plus - regulator kiselosti, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Redukwas - regulator kiselosti
0,97 €
64,67 EUR/kg
Prizmatične bakrene opruge 0,5 L
20,00 €
40,00 EUR/l
Fermentacijska cijev CICHOSZA!
1,41 €
1,41 EUR/kom.
Balkonska pušnica – OBITELJSKA
77,80 €
77,80 EUR/kom.
Balkonska dimilica s podesivom zapremninom
70,49 €
70,49 EUR/kom.
Sero-jogurtara s termostatom 1,5 L
39,50 € 36,83 €
36,83 EUR/kom.
Balkonska dimilica s termometrom
34,14 €
34,14 EUR/kom.
Turbo kvasac X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Dama 5L s čepom, horizontalnom cijevi i poklopcem
6,41 €
6,41 EUR/kom.
Okrugla forma za sir Ø15 x 7cm za 1200 g
6,65 € 3,95 €
3,95 EUR/kom.
Forma za sir tipa korycińskiego Ø 21/11 x 8,5 cm za 2 kg
6,04 € 3,95 €
Okrugla forma za sir Ø 13 x 7 cm za 800 g
4,72 € 3,34 €
3,34 EUR/kom.
Alco-crystal - sredstvo za poboljšanje svojstava alkohola
2,12 €
302,86 EUR/kg