Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Redukwas® Active za moštove - regulator kiselosti, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Redukwas® Plus - regulator kiselosti, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Redukwas - regulator kiselosti
0,97 €
64,67 EUR/kg
6-komorna fermentacijska cijev v2
1,75 € 1,39 €
1,39 EUR/kom.
Fermentacijska cijev 6-komorna v2
1,00 €
1,00 EUR/kom.
Prizmatične bakrene opruge 0,5 L
20,00 €
40,00 EUR/l
Horizontalna fermentacijska cijev - nelomljiva
1,17 €
1,17 EUR/kom.
Kavna esencija s prirodnim aromama za 4 L – 40 ml
3,19 €
3,19 EUR/kom.
Kutna fermentacijska cijev za posude - nelomljiva
Pektin za džemove - citrusni amidirani za želiranje, 20 g
1,53 €
76,50 EUR/kg
Fermentacijska cijev CICHOSZA!
1,41 €
1,41 EUR/kom.
Balkonska pušnica – OBITELJSKA
77,80 €
77,80 EUR/kom.
Balkonska dimilica s podesivom zapremninom
70,49 €
70,49 EUR/kom.
Sero-jogurtara s termostatom 1,5 L
39,50 € 36,83 €
36,83 EUR/kom.
Balkonska dimilica s termometrom
34,14 €
34,14 EUR/kom.