Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Termometar za sirarstvo (0°C do +100°C) 19,8cm
4,85 €
4,85 EUR/kom.
Podloga za sirarstvo, 25x25 cm
3,58 € 2,78 €
2,78 EUR/kom.
Kalcijev klorid u tekućem obliku, 50 ml
3,31 €
66,20 EUR/l
Kalcijev klorid za sir - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg
Mikrobiološka podloga za sir strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Kvadratni kalup za sir 11 x 11 x 8,5 cm za 500 g
3,68 €
3,68 EUR/kom.
Moj hobi: Izrada domaćeg sira - knjiga (na poljskom jeziku)
7,68 €
7,68 EUR/kom.
Prirodno tekuće sirište za sir 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Sirarski kalup 'srce' za 100 g
0,56 €
0,56 EUR/kom.
Kalcijev klorid za sir, 10 g
56,00 EUR/kg
Bakterijske kulture za sir gouda
4,92 €
4,92 EUR/kom.
Mreža za dimljenje sireva, dulj. 3 m
2,24 € 1,46 €
0,49 EUR/m
Sirarski klin 36 x 32 x 45 cm, 5 kom.
3,85 €
0,77 EUR/kom.
Sirište za sireve 5x1 g
2,63 €
526,00 EUR/kg
Kulture bakterija za svježi sir