Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Boca za liker 200 ml 6 kom.+ 6 čepova 23/18
5,51 €
0,92 EUR/kom.
Set od 6 esencija - koktelni 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Netlomljiva, višenamjenska staklenka, 10 L
5,14 €
5,14 EUR/kom.
Nelomljiva, višenamjenska staklenka, 5 L
3,49 €
3,49 EUR/kom.
Nelomljiva, višenamjenska staklenka, 3 L
3,36 € 3,34 €
3,34 EUR/kom.
Boca 500 ml s navojnim čepom, tisak „Limunovača”, 1 kom.
1,53 €
1,53 EUR/kom.
Knjiga "Stvaranje destilata od A do Ž" (na poljskom jeziku)
15,85 €
15,85 EUR/kom.
Univerzalna staklenka 10 L
10,61 €
10,61 EUR/kom.
Univerzalna staklenka 8 L
11,12 € 9,00 €
9,00 EUR/kom.
Stakleni šunkovar za 450 g
7,68 €
7,68 EUR/kom.
Stakleni šunkovar - DUO set, za 2 x 450 g
15,12 EUR/kom.
Domaća mješavina začina i bilja za kabanose, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Tekući dim za dimljenje - hrastov, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Marinada za slaninu - mješavina bilja i začina, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Marinada za ribu - mješavina bilja i začina, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg