Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Marinada za rebarca - mješavina bilja i začina, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Tekući dim za dimljenje - hrastov, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Tekući dim – hrastov, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Stakleni šunkovar za 450 g
7,68 €
7,68 EUR/kom.
Stakleni šunkovar - DUO set, za 2 x 450 g
15,12 €
15,12 EUR/kom.
Domaća mješavina začina i bilja za kabanose, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Marinada za ribu - mješavina bilja i začina, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Raženi kvasac za kruh s kvascem i sladom - 23g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Marinada za slaninu - mješavina bilja i začina, 35 g
Set za vino 4 GODIŠNJA DOBA - Malina
5,49 €
52,29 EUR/kg
Set za vino 4 GODIŠNJA DOBA - Divlja ruža
Set za vino 4 GODIŠNJA DOBA – Brusnica
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Balon za vino lagan, nelomljiv, s remenima, 25 L
21,22 €
21,22 EUR/kom.