Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Marinada za rebarca - mješavina bilja i začina, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Emajlirani kotlić, 10 l, od lijevanog željeza
64,14 €
64,14 EUR/kom.
Lovački kotlić od lijevanog željeza s emajliranom unutrašnjošću, 8 L
59,02 €
59,02 EUR/kom.
Kuke za dimljenje – S, naoštrene 4 mm x 150 mm, 15 kom.
13,90 € 13,17 €
2,63 EUR/kom.
Kuke za dimljenje – S, naoštrene, 4 mm x 150 mm, 5 kom.
5,26 € 4,70 €
0,94 EUR/kom.
Kuke za dimljenje - S, rezane pod 45°, 5 mm x 150 mm, 5 kom.
5,53 € 4,41 €
0,88 EUR/kom.
Kuke za dimljenje - S, nakošene 45° 4 mm x 150 mm, 5 kom.
4,24 € 4,07 €
0,81 EUR/kom.
Kuke za dimljenje - S, rezane pod 45°, 3 mm x 150 mm, 5 kom.
2,78 €
0,56 EUR/kom.
Drvni čips za dimljenje i roštilj svinjetine – mješavina (70% joha, 30% bukva), 450 g, klasa 10
2,34 €
2,34 EUR/kom.
Drvene sječke za dimljenje/roštiljanje 70% joha + 30% bukva, 450 g, kl. 8
5,20 EUR/kg
Duo Grill za meso, mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Tekući dim za dimljenje - hrastov, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Tekući dim – hrastov, 40 ml
69,50 EUR/l
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Aplikator za mesarske mreže - premium
13,17 €
13,17 EUR/kom.