Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Hrana za vinske kvasce, 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Hrana za vinske kvasce, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Suhi pekarski kvasac, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/kom.
Suhi pekarski kvasac, 250g
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Suhi pekarski kvasac, 100g
2,02 €
20,20 EUR/kg
Hefenährsalze 10g
0,95 €
0,95 EUR/kom.
Knjiga "Stvaranje destilata od A do Ž" (na poljskom jeziku)
15,85 €
15,85 EUR/kom.
Moj hobi: proizvodnja domaćeg vina - knjiga
5,17 €
5,17 EUR/kom.
Moje hobi: izrada domaćeg vina - engleska verzija
1,31 € 1,04 €
1,04 EUR/kom.
Moje hobi: izrada domaćeg vina - ruska verzija
1,14 € 0,91 €
0,91 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 drinkova - Mandarina, 126 g
3,95 €
3,95 EUR/kom.
Kokosov aktivni ugljen 0,86 kg
7,68 €
8,93 EUR/kg
Kokosov aktivni ugljen 0,46 kg
4,83 €
10,50 EUR/kg
Set za cider 20 L
32,19 €
32,19 EUR/kom.
Kokosov aktivni ugljen 1 kg x 10 - set
64,14 €
6,41 EUR/kg