Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija s okusom hrasta, s prirodnom aromom i ekstraktom – 40 ml, za 4 L
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Esencija Gold s okusom Jamaica Rum za 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija s okusom burbona za 4 L, 40 ml
Esencija s okusom bourbona 40 ml
Esencija Brandaxa s okusom grčkog brendija, 40 ml
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Raženi kvasac za kruh s kvascem i sladom - 23g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Pekla za bijelu kobasicu, s funkcionalnim proteinom i acerolom, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Koncentrat Coopers za izradu piva Ginger Beer, 0,5kg
13,17 €
Brewkit Coopers European Lager
20,24 € 14,99 €
8,82 EUR/kg
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Tekući dim – aroma dimljenja, za 20 kg, 250 ml
Aroma tekućeg dima, za 3 kg mesa, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Tekući dim za dimljenje – višnja, 40 ml
Esencija s okusom jagode, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l