Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija s okusom dunje, 2,5 L za 250 L gotovog pića
132,68 €
53,07 EUR/l
Sirište za sireve 5x1 g
2,63 €
526,00 EUR/kg
Mikrobiološka podloga za sir strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Parni sokovnik od nehrđajućeg čelika, 8 l
48,53 €
48,53 EUR/kom.
Bočica Receptura 250 ml, s crnim navojnim čepom, 1 kom.
0,88 €
0,88 EUR/kom.
Modularni destilator 18 L Munin convex
209,02 €
209,02 EUR/kom.
Spremnik za fermentaciju 30 L s poklopcem i slavinom
12,92 €
12,92 EUR/kom.
Vreća za filtriranje likera
6,66 EUR/kom.
Spremnik za fermentaciju 30L, bijele boje s 2 cjevčice
10,44 €
10,44 EUR/kom.
Posuda za fermentaciju s poklopcem 30 L
Vreća za filtriranje mošta - Stožasta - 12 L
9,22 €
9,22 EUR/kom.
Spremnik za fermentaciju 20 L s poklopcem
8,70 €
8,70 EUR/kom.
Vreća za filtriranje mošta - Stožasta - 7 L
7,68 €
7,68 EUR/kom.
Spremnik za fermentaciju - otisak, poklopac, 15 L
7,07 €
7,07 EUR/kom.
Poklopac za staklenke s tiskom – uzorak Keramika 1, fi 82/6, 10 kom.
1,53 €
0,15 EUR/kom.