Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Vermikulit za sobne biljke i vrtlarstvo, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Perlit za sobne biljke i vrtlarstvo, 2L
1,95 €
0,97 EUR/l
Glukoza za prehranu 1 kg
6,66 €
6,66 EUR/kg
Starter kulture za jogurt
4,92 €
4,92 EUR/kom.
Kulture bakterija za grčki sir
Kulture bakterija za kefir i kiselo mlijeko, 5 g
4,85 €
4,85 EUR/kom.
Parni sokovnik od nehrđajućeg čelika 5 L
36,58 €
36,58 EUR/kom.
Rimski lonac 4L
22,44 €
22,44 EUR/kom.
Mikrobiološka podloga za sir strong, 30 ml
222,00 EUR/l
Bočica twist off 330 ml s čepom fi43 i šarenim tiskom - 6 kom.
5,83 €
0,97 EUR/kom.
Termometar za pećnicu (50°C do +300°C) Ø6,1cm
5,10 €
5,10 EUR/kom.
Sirište za sireve 5x1 g
2,63 €
526,00 EUR/kg
Raženi kvasac za kruh s kvascem i sladom - 23g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Pšenični kvasac s kvascem - 23 g
Set jogurtomat i staklenke za djecu
36,34 €
36,34 EUR/kom.