Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Regulator snage grijača, do 2 kW
61,46 €
61,46 EUR/kom.
Komplet modula s Wi‑Fi kontrolerom – dragON IQ 2,7 kW, za vrtne pušnice
369,02 €
369,02 EUR/kom.
Destilacijski set hawkSTILL „Hladni prsti” 60 L + Wi‑Fi IQ sustav s LCD zaslonom
432,68 €
432,68 EUR/kom.
Pušnica 200 L dragON Larch E21 - od ariša, s električnim grijaćim modulom i kontrolerom
707,32 €
707,32 EUR/kom.
Pušnica 115 L dragON Wood 60E drvena, s električnim grijaćim modulom i kontrolerom
573,17 €
573,17 EUR/kom.
Generator dima dragON JET 2 s pepelnikom i pumpom
104,63 €
104,63 EUR/kom.
Generator dima dragON JET 1 LONG s električnom pumpicom
88,78 €
88,78 EUR/kom.
Esencija okusa Tennessee whiskeyja za 10 L - 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Generator dima dragON Jet 1 s električnom pumpom dragON Air
85,85 €
85,85 EUR/kom.
Pušnica s Wi-Fi, 200 L - dragON WOOD 100IQ s električnim grijaćim modulom i upravljačem, ložena drvom
860,73 €
860,73 EUR/kom.
Električna pušnica dragON E101 s generatorom dima, 70 L
450,00 €
450,00 EUR/kom.
Stroj za sladoled i sorbete
73,65 € 56,58 €
56,58 EUR/kom.
Set od 6 esencija – WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Esencija s okusom burbona za 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Generator dima dragON JET 2 LONG s posudom za pepeo
108,30 €
108,30 EUR/kom.