Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Papirnate posude 4,5x5x4,5 cm, 30 kom.
8,90 €
0,30 EUR/kom.
Papirnate posude 4,5 x 5 x 4,5, set od 5 kom.
5,51 € 4,95 €
0,99 EUR/kom.
Papirnate posude 6 x 6 x 6, set od 5 kom.
4,70 € 3,24 €
0,65 EUR/kom.
Lijevani lonac za pečenje, 5.5 L
47,93 € 28,78 €
28,78 EUR/kom.
Stakleni stupac za filtriranje u kompletu s alkoholmetrom, silikonskom cijevi i kokosovim ugljenom
28,53 €
28,53 EUR/kom.
Kulture bakterija za zrelo meso, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Kolona za filtriranje od nehrđajućeg čelika, viseća, s dodacima i aktivnim ugljenom
44,39 €
44,39 EUR/kom.
Klasična mješavina bilja i začina za šunkovar
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Staklenka - mješavina bilja i začina, 30 g
Odabrana za šunku - mješavina bilja i začina
Domaća mješavina začina i bilja za kabanose, 30 g
Za seoske kobasice, 20g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Za bijelu kobasicu - mješavina začinskog bilja i začina
Tajna djeda Feliksa za salamurenje, 35 g
47,43 EUR/kg
Receptura Bake Leokadije Za Salamurenje, 35 g