Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Poluautomatski mesarski injektor s kompletom igala i crijevom
27,31 €
27,31 EUR/kom.
Peklosól Pekla češnjakovo-biljna za šunkovar, 100 g
1,19 €
11,90 EUR/kg
Peklosól 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Peklosól 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Nerazbijivi salinometar s epruvetom, raspon mjerenja: 0-300 g soli/L
3,95 €
3,95 EUR/kom.
Marinada za ribu - mješavina bilja i začina, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Nelomljiv areometar za medovinu s epruvetom, raspon mjerenja 10-50°Blg
Boca za vino 0,75 L smeđa - paket 8 kom.
5,80 € 5,24 €
0,66 EUR/kom.
TO poklopci za staklenke fi 63/4, crni, 10 kom.
1,70 € 1,53 €
0,15 EUR/kom.
Ciderini Strong kvasac za cider, 5 g
1,17 €
234,00 EUR/kg
Set za vino 4 GODIŠNJA DOBA - Malina
5,49 €
52,29 EUR/kg
Set za vino 4 GODIŠNJA DOBA - Divlja ruža
Odabrana za šunku - mješavina bilja i začina
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Balon za vino 54 L u plastičnoj košari
45,11 € 38,78 €
38,78 EUR/kom.
Balon za vino 34 L u plastičnoj košari
36,09 € 32,19 €
32,19 EUR/kom.