Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Hrana za vino Kombi Vita - 10g
1,34 €
134,00 EUR/kg
Lijevani lonac za pečenje, 5.5 L
47,93 € 28,78 €
28,78 EUR/kom.
Starter kulture za jogurt
4,92 €
4,92 EUR/kom.
Okrugli kalup za sir Ø 13 x 7 cm za 500 g
2,26 € 1,83 €
1,83 EUR/kom.
Okrugli kamen za pizzu, izrađen od kordierita, promjer 33 cm
7,56 €
7,56 EUR/kom.
Marinada za ribu - mješavina bilja i začina, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Kamen za pizzu s ručkom i nožem, od kordierita, okrugli 33 cm
8,53 € 6,80 €
6,80 EUR/kom.
Tajna djeda Feliksa za salamurenje - mješavina začina i začinskog bilja, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Odabrana za šunku - mješavina bilja i začina
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Tajna djeda Feliksa za salamurenje, 35 g
47,43 EUR/kg
Receptura Bake Leokadije Za Salamurenje, 35 g
Zamjenske brtve za vakuumski zavarivač 320624
3,31 €
1,66 EUR/kom.
Ubijač / Tučak za kupus drveni veliki 100 cm
11,36 € 11,05 €
11,05 EUR/kom.
Drveni ubijač / tučak za kupus 78 cm
7,99 € 7,68 €
7,68 EUR/kom.
Termometar za pečenje mesa (0°C do +120°C) 12,5cm
5,19 €
5,19 EUR/kom.