Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Stakleni šunkovar - DUO set, za 2 x 450 g
15,12 €
15,12 EUR/kom.
Šunkokuh set - Obiteljska gozba, 3 kg
31,95 €
31,95 EUR/kom.
Šunkovar set – Pošteni zalogaj 1,5 kg
23,41 €
23,41 EUR/kom.
Kolagenska ovojnica za kobasice fi 55 - 4 m
4,24 € 3,95 €
0,99 EUR/m
Kolagenska ovojnica za suhomesnate proizvode fi 65 - 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Tekući dim za dimljenje – višnja, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Domaća mješavina začina i bilja za kabanose, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Aplikator za mesarske mreže basic
6,31 €
6,31 EUR/kom.
Nastavak za aplikatore za mrežice Browin
2,77 € 2,51 €
2,51 EUR/kom.
Tekući dim – hrastov, 40 ml
Sušena svinjska crijeva kalibar 100 mm, 50 cm - 2 kom.
8,07 €
4,04 EUR/kom.
Brtva za vertikalni punjač 5 kg
4,41 €
4,41 EUR/kom.
Brtva za vertikalni punjač 4 kg
4,17 €
4,17 EUR/kom.