Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Mlinac za kavu - električni, s žrvnjem
21,22 €
21,22 EUR/kom.
Ručni mlinac za kavu s regulacijom
13,41 €
13,41 EUR/kom.
Jako tostirane hrastove pahuljice, 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Mlinac za kavu - električni, žrvnjevi, s aparatom za kavu i šalicom
44,38 € 39,27 €
39,27 EUR/kom.
Univerzalni mlin za žitarice, stolni mlin - 1 kg
38,28 € 20,24 €
20,24 EUR/kom.
Glukoamilaza
3,34 €
835,00 EUR/kg
Kockice od francuskog hrasta, snažno tostirane, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg
Dębove pahuljice jako opiekane, 20 g
Odabrana za šunku - mješavina bilja i začina
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Tajna djeda Feliksa za salamurenje, 35 g
47,43 EUR/kg
Set s vodenom košuljicom – šunkovar 1,5 kg + lonac
52,19 € 51,46 €
51,46 EUR/kom.
Tajna djeda Feliksa za salamurenje - mješavina začina i začinskog bilja, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Bakterijske kulture za kobasice zrenja, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Jako tostirane hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, burbon, brendi, konjak, pivo), 50 g
44,40 EUR/kg
Klasična mješavina bilja i začina za šunkovar