Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Duo Grill za meso, mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Termometar za roštilj i BBQ, od 50 do +500°C, bimetalni, 5,3cm
11,28 € 10,24 €
10,24 EUR/kom.
Probijalica za meso
3,94 € 3,68 €
3,68 EUR/kom.
Ubodnik za meso s osiguračem
10,24 € 8,95 €
8,95 EUR/kom.
Elektronički kulinarski termometar sa sklopivom sondom (-50/+300℃), crveni
7,68 €
7,68 EUR/kom.
Duo Maslac - češnjakov i biljni začin 2 u 1, 2 x 12g
Električna pušnica - prijenosna
122,92 € 78,54 €
78,54 EUR/kom.
Kulinarski termometar s bežičnom Bluetooth sondom
60,49 €
60,49 EUR/kom.
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Tekući dim za dimljenje – višnja, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Tajna djeda Feliksa za salamurenje, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Marinada za rebarca - mješavina bilja i začina, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Za bijelu kobasicu - mješavina začina i bilja, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Mješavina začina i bilja za seosku kobasicu, 500g
22,58 EUR/kg
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l