Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kolagenska ovojnica za suhomesnate proizvode fi 65 - 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m
Peklosól Pekla češnjakovo-biljna za šunkovar, 100 g
1,19 €
11,90 EUR/kg
Słoikówka - mješavina bilja i začina i bilja, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Proteinska ovojnica za kobasice fi 55 mm, 10 m
6,31 €
0,63 EUR/m
Staklenka twist-off 500ml "Obrnuta Amfora" s crnim poklopcem fi 82/6, 6 kom.
6,04 € 4,85 €
0,81 EUR/kom.
Staklenka twist-off 500ml "Obrnuta Amfora" s obojenim poklopcem fi 82/6, 6 kom.
Jednostavna staklenka 545ml (fi 82) - s crnim poklopcem, 6 kom.
6,22 €
1,04 EUR/kom.
Samoljepljive etikete uzorak folk 85/55 mm - 20 kom.
2,63 € 2,39 €
0,12 EUR/kom.
Samoljepljive etikete uzorak voće 85/45 mm - 20 kom.
2,51 € 2,22 €
0,11 EUR/kom.
Termometar za šunkovar 1,5kg i 3kg (0°C do +120°C) 12,5cm
5,85 €
5,85 EUR/kom.
Staklenka TO 900 ml s poklopcem u boji fi82/6 - 6 kom.
4,02 €
0,67 EUR/kom.
Jednostavna staklenka 235 ml (fi82) s crnim poklopcem 6 kom.
4,60 € 3,31 €
0,55 EUR/kom.
Jednostavna staklenka 235 ml (fi82) s bordo poklopcem 6 kom.
4,46 € 3,31 €
Termometar za šunkovar 0,8 kg (0°C do +120°C) 9,0cm
2,92 €
2,92 EUR/kom.
Za bijelu kobasicu - mješavina začina i bilja, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg