Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Glukoza za prehranu 1 kg
6,66 €
6,66 EUR/kg
Termometar za šunkovar 1,5kg i 3kg (0°C do +120°C) 12,5cm
5,85 €
5,85 EUR/kom.
Vinski Set Easy – jednostavan način za domaće vino
20,00 €
20,00 EUR/kom.
Sjeckalica za kupus i povrće
6,27 €
6,27 EUR/kom.
Kuhinjski termometar (20°C do +300°C) 12,5cm
4,39 €
4,39 EUR/kom.
Vrtna žica obložena pjenom, zelena, 10 m, fi 10mm
3,56 €
3,56 EUR/kom.
Termometar za šunkovar 0,8 kg (0°C do +120°C) 9,0cm
2,92 €
2,92 EUR/kom.
Ukrasna boca ICONA 500 ml, s čepom u obliku gljive, 1 kom.
1,73 €
1,73 EUR/kom.
Klarowin - sredstvo za bistrenje 10 g
0,68 €
68,00 EUR/kg
Vrtna pušnica 200 L dragON Wood 100E – na drva, s električnim grijaćim modulom i upravljačem
678,05 €
678,05 EUR/kom.
Vrtna drvena dimnica 200 L – dragON Wood 100E s električnim grijaćim modulom i upravljačkom jedinicom
670,73 €
670,73 EUR/kom.
Esencija Jänek Majster, 2,5 L za 250 L gotovog pića
172,20 €
68,88 EUR/l
Esencija s okusom kokosa, 2,5L, za 125L gotovog pića
132,68 €
53,07 EUR/l
Električna pušnica - prijenosna
122,92 € 78,54 €
78,54 EUR/kom.
Stojeća korkownica
73,66 €
73,66 EUR/kom.